Zamawiasz gotowy standardowy wyrób , kupon lub panel materiału w naszym sklepie? W ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki przysługuje Ci prawo zwrotu zakupionego towaru. Prawo to odnosi się jednak tylko i wyłącznie do kuponów tkanin i wyrobów standardowych.

Dlaczego? Ponieważ materiał odcięty specjalnie pod Twoje potrzeby staje się "rzeczą wyprodukowaną według specyfikacji konsumenta". Dzieje się tak na mocy art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014, poz.827): "prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb". Podobne zasady obowiązują  przy zamówieniu obrusu , pościeli czy innego wyrobu o niestandardowym wymiarze czyli pod indywidualne wymagania klienta.

Po wcześniejszym poinformowaniu nas o chęci zwrotu (np. za pomocą telefonicznie) oraz wypełnieniu formularza, który wysyłamy razem z mailem informującym o zakupie, możesz odesłać towar na adres:

PPHU  IGŁA s.c.

ul. J.I. Kraszewskiego 18

33 – 300 Nowy Sącz

Formularz do pobrania

Wydrukuj go i wypełnij.

Pamiętaj jednak, że zawsze musisz przesłać nam paragon. To bardzo ważne - bez niego potwierdzenie zwrotu będzie niemożliwe. Zwrot wpłaty zostanie dokonany w ciągu ok. 3-7 dni roboczych od chwili przyjęcia przez nas produktu.

Reklamacje są rozpatrywane indywidualnie, dlatego zanim wyślesz do nas materiał - skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Może się zdarzyć, że jeśli nie dasz nam znać - zwyczajnie nie przyjmiemy paczki nie wiedząc czym jest. Również w wypadku reklamacji potrzebny jest paragon. Pamiętaj też, że podstawą do reklamacji nie może być kolor, czy struktura materiału; uwzględniamy natomiast wszystkie uwagi dotyczące ewidentnych skaz .

Jeśli nie masz pewności, czy dany wyrób a zwłaszcza tkanina spełnia Twoje oczekiwania, masz wątpliwości co do koloru lub struktury - śmiało, zadzwoń do nas lub napisz maila. Zawsze chętnie pomożemy w wyborze. Możesz również zamówić próbki - wystarczy do nas zadzwonić, a opowiemy, jak przebiega taki proces. Koszt zamówienia próbek, to tylko cena wysyłki (13 lub 16 złotych), a może ustrzec Cię przed ewentualnym rozczarowaniem lub zachęcić do zakupu.

1 doc pdf Formularz reklamacji towaru
2 doc pdf Formularz reklamacji świadczenia usług
3 doc pdf Formularz odstąpienia od umowy sprzedaży
4 doc pdf Formularz odstąpienia od umowy świadczenia usług
5 doc pdf Pouczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży
6 doc pdf Pouczenie o odstąpieniu od umowy świadczenia usług