W sklepie internetowym IGŁA korzystać można z następujących form płatności:

Szybkie płatności P24

W tym wypadku, po dokonaniu zakupu i wybraniu formy płatności, zostaniesz przeniesiona (lub przeniesiony) na stronę szybkich płatności P24 gdzie możesz dokonać natychmiastowej wpłaty.

Za pobraniem

Wybierz interesujące Cię produkt i zapłać za nie kurierowi InPost przy odbiorze paczki. Kurierowi płacić można zarówno gotówką (warto mieć przygotowaną odliczoną kwotę) jak i kartą. Przed dostarczeniem wysyłki, kurier powinien skontaktować się z Tobą w celu umówienia daty odbioru.

Przelew

Dokonaj przelewu na nasze konto, a po zaksięgowaniu płatności - nadamy paczkę z zamówieniem. Pamiętaj jednak, że na wpłatę czekamy 2 dni. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

Odbiór osobisty w sklepie

Zakupione materiały możesz także odebrać osobiście w siedzibie naszego sklepu, mieszczącego się w NOWYM SĄCZU ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego nr 18. Także i w tym wypadku na odbiór czekamy 2 dni, a po tym czasie - zamówienie zostanie anulowane. Wszelkie odcięcia tkanin wykonamy dopiero podczas Twojej wizyty w sklepie IGŁA.

Całkowity koszt transakcji:

To znaczy wartość brutto zakupionego towaru plus koszty wysyłki / jeśli dotyczy / , plus koszt pobrania  / jeśli dotyczy /, plus koszt opakowania prezentowego / jeśli dotyczy /. Wszystkie te pozycje jeśli obejmuje je transakcja zostaną uwidocznione na dokumencie sprzedaży /faktura, paragon/ i taka wartość winna być zapłacona.

Dane do przelewu:

BANK BNP PARIBAS ODDZIAŁ W NOWYM SĄCZU NR RACHUNKU:

54160014621087781230000004

PPHU IGŁA s.c. Stanisława Błaszczyk, Aleksander Błaszczyk
Ul. GAJOWA 36 F
33–395 CHEŁMIEC